Xboxy Series S a X zase zdraží. Ceny budou až o 70 % vyšší než při uvedení

Xboxy Series S a X zase zdraží. Ceny budou až o 70 % vyšší než při uvedení

**Kvůli paměťové krizi znovu zdražuje i Microsoft.
**Konzole Series S a X budou od srpna stát o tisíce korun více.
**Zároveň se přestane vyrábět 2TB model Series X.


Zdroj: Doupě.cz – číst originál

Automatické shrnutí z veřejně dostupného článku. Pro plné detaily vždy čtěte původní zdroj.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *