„GTA 6 se nejlépe hraje na PlayStationu 5,“ zní ze Sony. Načítání ve hře má být téměř okamžité

„GTA 6 se nejlépe hraje na PlayStationu 5,“ zní ze Sony. Načítání ve hře má být téměř okamžité

Dnes o půlnoci se otevřely předobjednávkové brány, což znamená, že GTA 6 by mělo 19. listopadu skutečně vyjít na PlayStation 5 a Xbox Series. Jelikož mezi sebou Rockstar a Sony uzavřely …


Zdroj: Doupě.cz – číst originál

Automatické shrnutí z veřejně dostupného článku. Pro plné detaily vždy čtěte původní zdroj.

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *